Splav Dunajca

na rafte, kanoe , kajaku

Zažite jedinečné dobrodružstvo s vašou rodinou, priateľmi či kolegami v objatí nádhernej scenérie Pienin. Pocítite skutočný dotyk dedičstva našej slovenskej prírody. Čerstvý vzduch v jednom z najkrajších a najväčších kaňonov v strednej Európe vám pomôže načerpať nové sily a inšpiráciu do života.

Sídlime v obci Červený Kláštor (č. d. 144), kde prevádzkujeme požičovňu raftov a vodáckeho vybavenia.

Ponúkame splav Dunajca primárne na trase Červený Kláštor – Lesnica (9 km), avšak v ponuke je aj alternatívna trasu Lysá nad Dunajcom – Lesnica (17 km). Postaráme sa o všetko čo potrebujete pre Váš dobrodružný a bezpečný zážitok počas splavu rieky Dunajec.

Rafting na divokej vode

Počas jarných mesiacoch, keď sa topí sneh v Tatrách, splavujeme horný tok Dunajca a jeho prítok Bialku. Tento adrenalínový zážitok je možné absolvovať len pod dohľadom inštruktora, ktorého doprovod je v cene. Taktiež sa môžete tešiť aj na kvalitný videozáznam zo svojej cesty vodotesnou kamerou GoPro. 

Doprava z cieľa na štart a zapožičanie výstroja je samozrejmosťou. Trasa sa začína na slovensko-poľskej hranici pri sútoku Bielej vody s Javorinkou a pokračuje ďalej do Poľska.

V ponuke je 7 km trasa kedy splav končí v obci Jurgov,  alebo 12 km trasa kedy sa splav končí pri obci Krempachy. Dĺžka trvania splavu je závislá od stavu vody.

Cenník

Rafting na divokej vode