Goralská reštaurácia

Vraví sa, že láska prechádza žalúdkom. My veríme, že aj našu reštauráciu si zamilujete. V príjemnom prostredí našej reštaurácie bude aj pracovný obed vždy príjemnou záležitosťou a večera s rodinou alebo priateľmi radostným zážitkom.

Hlavnou zásadou kuchyne, v ktorej sa na kvalitu jedla kladú veľké nároky, je voľba tradičných surovín od overených dodávateľov. Našou snahou je podporiť predovšetkým slovenský trh a preto naše reštaurácie zásobujeme v čo najväčšej miere produktmi zo Slovenska.

Jedálny lístok

Reštaurácia ponúka goralské a slovenské špeciality (bryndzové halušky, goralské pirohy, strapačky, salašský a gazdovský tanier, dunajecké pečené pstruhy, špeciality z bravčového, hydinového mäsa a syra, pikniky s goralskou muzikou).

Menu pre organizované skupiny je potrebné dohodnúť individuálne, cena už od 4,80€! Sprievodca a šofér majú stravovacie služby grátis.

Rodinné a firemné oslavy

Goralská reštaurácia – Červený Kláštor sa nachádza v obci Červený Kláštor 200 m od prístaviska pltí.

Kapacita reštaurácie je 60 miest, gazdovská izba 18 miest a letná terasa 40 miest. Reštaurácia má k dispozícií aj novovybudovanú spoločenskú sálu vhodnú pre rôzne rodinné oslavy, firemné akcie a školenia, či skupinové obedy a večere aj so živou muzikou.

Rezervácie

Červený Kláštor 61
059 06 Červený Kláštor